»
Takaisin
»
Lisää uutisia

SaiPan naisten joukkue aloitti kautensa kotivoitolla ottelussa Kuusankosken Puhtia vastaan 2-0 lauantain iltapelissä. Kaakon Derby oli alusta loppuun saakka todella tiukkaa ja tasaista vääntöä. Naiset taistelivat Mestis-karsinnan avausottelussaan hienon taisteluvoiton.

Lue lisää »
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
29.05.2017 Tule mukaan toimintaan »
29.05.2017 Naisjaosto »
29.05.2017 Seura »
29.05.2017 Toimihenkilökortti »
Poimintoja seuran otteluista
2003C2 AAA Alkusarja, lohko 2
17
Syy
klo 13:15
Tuplajäät 2
KalPa - SaiPa /Ketterä Jopet
10-3
SaiPa CMestiskarsinta
17
Syy
klo 14:00
Kotka
Titaanit - SaiPa / Ketterä C
3-2
2003C2 AAA Alkusarja, lohko 2
17
Syy
klo 14:30
Tuplajäät 1
KalPa Akatemia - SaiPa /Ketterä Jannet
4-5
SaiPa CSuomisarja
17
Syy
klo 16:10
Vantaa
K-Vantaa Team - SaiPa / Ketterä Team C
9-2
SaiPa B-TeamB-nuorten Suomi-sarjan karsinta
17
Syy
klo 19:30
Kotka
Titaanit - SaiPa B-Team
7-4
2003C2 AAA Alkusarja, lohko 2
23
Syy
klo 12:10
Mikkeli hh
Jukurit Sininen - SaiPa /Ketterä Jopet
2-6
SaiPa CC-SM sarja
23
Syy
klo 13:30
Imatra
SaiPa / Ketterä C - Blues Akatemia
2003C2 AA Alkusarja, lohko 5
23
Syy
klo 16:15
Imatra 2
SaiPa Ketterä Team - Titaanit White
6-12
2003C2 AAA Alkusarja, lohko 2
23
Syy
klo 16:20
Mikkeli hh
Jukurit Sininen - SaiPa /Ketterä Jannet
3-7
SaiPa CMestiskarsinta
23
Syy
klo 16:30
Imatra
SaiPa / Ketterä C - SaPko
SaiPa NaisetNaiset Mestis-karsinta
23
Syy
klo 18:30
Mikkeli harjoitushalli
Jukurit - SaiPa
0-9
SaiPa BB-nuorten Mestis karsinta,lohko 2
23
Syy
klo 20:00
Mikkeli
Jukurit - SaiPa B
SaiPa BB-nuorten Mestis karsinta,lohko 2
24
Syy
klo 11:45
Lappeenranta,liigahalli
SaiPa B - Jukurit
SaiPa NaisetNaiset Mestis-karsinta
24
Syy
klo 12:30
Taavetti
SaiPa - Jokipo Ladies
SaiPa CSuomisarja
24
Syy
klo 13:15
Kerava
KJT/Haukat Team - SaiPa / Ketterä Team C
SaiPa CC-SM sarja
24
Syy
klo 16:20
Töölö 2
HIFK - SaiPa / Ketterä C
SaiPa B-TeamB-nuorten Suomi-sarjan karsinta
24
Syy
klo 18:40
1-halli
SaiPa B-Team - Viikingit
SaiPa CC-SM sarja
27
Syy
klo 19:00
Kouvola
KooKoo - SaiPa /Ketterä C
SaiPa CC-SM sarja
30
Syy
klo 11:45
1-Halli
SaiPa / Ketterä C - HIFK
SaiPa BB-nuorten Mestis karsinta,lohko 2
30
Syy
klo 14:30
Lappeenranta, harkkahalli
SaiPa B - KJT - Haukat
2003C2 AAA Alkusarja, lohko 2
30
Syy
klo 17:00
2-halli
SaiPa /Ketterä Jannet - SaiPaKetterä Jopet
2003C2 AAA Alkusarja, lohko 2
30
Syy
klo 17:00
2-halli
SaiPaKetterä Jannet - SaiPa /Ketterä Jopet
2003C2 AA Alkusarja, lohko 5
30
Syy
klo 18:00
UK2
SaiPa Ketterä Team - Titaanit White
SaiPa CMestiskarsinta
30
Syy
klo 18:15
Jyväskylä
Diskos - SaiPa /Ketterä C
SaiPa NaisetNaiset Mestis-karsinta
30
Syy
klo 19:45
Lappeenranta harjoitushalli
SaiPa - KalPa Akatemia
SaiPa BB-nuorten Mestis karsinta,lohko 2
1
Lok
klo 0:00
Kerava
KJT - Haukat - SaiPa B
SaiPa CSuomisarja
1
Lok
klo 12:15
1- Halli
SaiPa / Ketterä Team C - Pelicans Team
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Videot
SaiPa ry
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
 
Kategoriat