»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Vuoden 2018 Tulevaisuuden Tähdet -tapahtuma järjestetään 26.-28.1.2018 Vierumäellä. Leirille on kutsuttu kymmenen joukkueellista vuonna 2003 syntyneitä poikia. Leirin erikoissivut on nyt avattu Leijonat.fi:ssä Tulevaisuuden Tähdet -leirille osallistuu 170

Lue lisää »

SaiPa/Ketterästä Tulevaisuuden Tähdet tapahtumaan valittu 6 pelaajaa

Vuoden 2018 Tulevaisuuden Tähdet -tapahtuma järjestetään 26.-28.1.2018 Vierumäellä. Leirille on kutsuttu kymmenen joukkueellista vuonna 2003 syntyneitä poikia. Leirin erikoissivut on nyt avattu Leijonat.fi:ssä Tulevaisuuden Tähdet -leirille osallistuu 17

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
JOPOX-VERKOSTON MAINOS
Tiedotteet
29.05.2017 Tule mukaan toimintaan »
29.05.2017 Naisjaosto »
29.05.2017 Seura »
29.05.2017 Toimihenkilökortti »
Poimintoja seuran otteluista
2003C2 AA jatkosarja, lohko 3
13
Tam
klo 12:00
Imatra 1
SaiPa Ketterä Jopet - SaPKo
6-3
SaiPa B-TeamB-nuorten Alueliiga, lohko 2
13
Tam
klo 12:00
1-halli
SaiPa B-Team - Urho
8-0
2003C2 AAA jatkosarja, lohko 2
13
Tam
klo 14:30
Imatra 1
SaiPa Ketterä Jannet - KJT Haukat
9-1
2003C2 A. jatkosarja, lohko 7
13
Tam
klo 14:45
Imatra 2
SaiPa Ketterä Team - StU
6-3
2006E1 AA Lohko 4
13
Tam
klo 15:15
UK2
KooKoo Orange - SaiPa Heikit
1-9
2006E1 AA Lohko 4
13
Tam
klo 16:15
UK2
KooKoo Orange - SaiPa Patet
2-6
SaiPa CC-nuorten Suomi-sarja, Lohko 3
13
Tam
klo 16:55
Riihimäki
Jää-Ahmat/Hyri - SaiPa / Ketterä Team
6-3
2006E1 AA Lohko 4
13
Tam
klo 17:15
UK2
KooKoo White - SaiPa Heikit
1-8
SaiPa CC-SM alempi jatkosarja
13
Tam
klo 17:15
Imatra 1
SaiPa / Ketterä - HPK
3-4
2006E1 AA Lohko 4
13
Tam
klo 18:15
UK2
KooKoo White - SaiPa Patet
3-9
2005D2 AA jatkosarja, lohko 4
14
Tam
klo 12:15
Liigahalli
SaiPa Lallit - Warkis
5-4
2005D2 AAA jatkosarja, lohko 2
14
Tam
klo 13:15
UK2
SaiPa Jusut - SaPKo Sininen
9-3
2004Jatkosarja AAA
14
Tam
klo 14:50
Mikkeli
Jukurit Sininen - SaiPa Kollet
2003C2 AAA jatkosarja, lohko 2
14
Tam
klo 15:00
Lpr
SaiPa Ketterä Jannet - BJR 2
9-5
2005D2 AA jatkosarja, lohko 4
14
Tam
klo 15:30
UK2
SaiPa Lallit - SaPKo Valkoinen
5-6
SaiPa B-TeamB-nuorten Alueliiga, lohko 2
14
Tam
klo 15:45
Tikkakoski
Jyki - SaiPa B-Team
3-8
2004Jatkosarja AA
14
Tam
klo 16:10
Mikkeli hh
Jukurit Keltainen - SaiPa Veskut
2004Jatkosarja AA
14
Tam
klo 16:10
Mikkeli hh
Jukurit Keltainen - SaiPa Veskut
SaiPa NaisetNaisten Suomi-sarja
14
Tam
klo 17:05
Mikkeli
Jukurit - SaiPa
SaiPa CC-nuorten Suomi-sarja, Lohko 3
14
Tam
klo 17:50
Vuosaari 1
Viikingit - SaiPa / Ketterä Team
5-0
2003C2 A. jatkosarja, lohko 7
20
Tam
klo 12:00
Kuusankoski
KooKoo White - SaiPa Ketterä Team
SaiPa NaisetNaisten Suomi-sarja
20
Tam
klo 12:00
Lapinlahti
LL-89 Red Lights - SaiPa
2003C2 AAA jatkosarja, lohko 2
20
Tam
klo 12:45
Paloheinä 2
HIFK - SaiPa Ketterä Jannet
2003C2 AA jatkosarja, lohko 3
20
Tam
klo 13:30
Joensuu hh
Jokipojat Pun - SaiPa Ketterä Jopet
SaiPa CC-nuorten Suomi-sarja, Lohko 3
20
Tam
klo 13:30
UK2
SaiPa / Ketterä Team - Jää-Ahmat/Hyri
SaiPa B-TeamB-nuorten Alueliiga, lohko 2
20
Tam
klo 15:45
Inkeroinen
AaKoo - SaiPa B-Team
2004Jatkosarja AAA
20
Tam
klo 15:45
UK-Areena 2
SaiPa Kollet - Kalpa Black
2005D2 AAA jatkosarja, lohko 2
20
Tam
klo 16:30
Kuopio, Lippumäki
KalPa Spiders - SaiPa Jusut
SaiPa CC-SM alempi jatkosarja
20
Tam
klo 17:20
Espoonlahti
Blues Akatemia - SaiPa / Ketterä
2005D2 AA jatkosarja, lohko 4
20
Tam
klo 18:30
Kuopio, Lippumäki
KalPa Dragons - SaiPa Lallit
SaiPa BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
20
Tam
klo 19:35
Leppävaara C
Blues Ak - SaiPa
2004Jatkosarja AAA
21
Tam
klo 10:45
UK-Areena 2
SaiPa Kollet - Kalpa Yellow
2003C2 AAA jatkosarja, lohko 2
21
Tam
klo 12:10
Laune 1
Pelicans - SaiPa Ketterä Jannet
SaiPa CC-SM alempi jatkosarja
21
Tam
klo 12:45
1-halli
SaiPa / Ketterä - JyP
2003C2 A. jatkosarja, lohko 7
21
Tam
klo 14:30
Savitaipale
StU - SaiPa Ketterä Team
SaiPa BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
21
Tam
klo 15:15
Lappeenranta, liigahalli
SaiPa - K-Laser
2004Jatkosarja AA
21
Tam
klo 16:30
Tanhuvaara
SaPko - SaiPa Veskut
2005D2 AAA jatkosarja, lohko 2
27
Tam
klo 11:00
Leppävirta
LeKi-75 Lions - SaiPa Jusut
2003C2 A. jatkosarja, lohko 7
27
Tam
klo 11:15
2-halli
SaiPa Ketterä Team - StU
2005D2 AA jatkosarja, lohko 4
27
Tam
klo 13:10
Leppävirta
LeKi-75 Stars - SaiPa Lallit
2003C2 AA jatkosarja, lohko 3
27
Tam
klo 13:45
2-halli
SaiPa Ketterä Jopet - KalPa Akatemia
SaiPa CC-SM alempi jatkosarja
27
Tam
klo 13:45
Lappeenranta
SaiPa / Ketterä - Sport
SaiPa BB-nuorten SM-alempi jatkosarja
27
Tam
klo 16:30
Lappeenranta, UK2
SaiPa - Sport
SaiPa NaisetNaisten Suomi-sarja
27
Tam
klo 17:30
Joensuu hh
Jokipo Ladies - SaiPa
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
Ei uutisia
Videot
SaiPa ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat