»
Takaisin
»
Lisää uutisia

SaiPa/Ketterä C-tyttöjen yhteisjoukkue raivasi viime viikonlopun karsintaturnauksesta tiensä 25.-26.3 pelattavaan 6 joukkueen finaaliturnaukseen Kuortaneelle. Uutisvuoksen uutiseen aiheesta tästä.Onnittelut tytöille ja menestystä lopputurnaukseen!

Lue lisää »

C-tytöt kamppailee SM-mitaleista

SaiPa/Ketterä C-tyttöjen yhteisjoukkue raivasi viime viikonlopun karsintaturnauksesta tiensä 25.-26.3 pelattavaan 6 joukkueen finaaliturnaukseen Kuortaneelle. Uutisvuoksen uutiseen aiheesta tästä.Onnittelut tytöille ja menestystä lopputurnaukseen!

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
06.10.2015 Toimihenkilökortti »
19.10.2013 Seura »
24.06.2013 Naisjaosto »
21.06.2013 Tule mukaan toimintaan »
Poimintoja seuran otteluista
D03D1 AA jatkosarja Kymi-Saimaa
18
Hel
klo 11:00
Savitaipale
Stu - SaiPa Marat
3-3
D04Savo-Karjala jatkosarja
18
Hel
klo 12:45
Kuopio Niirala
Kalpa Black - SaiPa Kollet
E06E2 Savo-Karjala
18
Hel
klo 13:00
2- halli (rättihalli)
SaiPa Niepit - KalPa White
4-2
C02SaipaKetterä AAA-
18
Hel
klo 14:00
Leppävirta
LeKi-75 - SaiPa AAA-
3-3
E06E2 Savo-Karjala
18
Hel
klo 14:15
2- halli (rättihalli)
SaiPa Penat - KalPa Silver
2-4
D03D1 AAA jatkosarja, lohko 8 Savo-Karjala
18
Hel
klo 15:15
UK2
SaiPa Jopet - KalPa Yellow
3-6
E06E2 Savo-Karjala
18
Hel
klo 15:30
2- halli (rättihalli)
SaiPa Niepit - KalPa White
5-2
E06E2 Savo-Karjala
18
Hel
klo 16:45
2- halli (rättihalli)
SaiPa Penat - KalPa Silver
0-5
C02SaipaKetterä AAA
18
Hel
klo 17:20
Espoonlahti
EPS Reds - SaiPa AAA
5-7
D04Savo-Karjala jatkosarja
18
Hel
klo 17:30
Kuopio Niirala
Kalpa Yellow - SaiPa Kollet
E06E2 Savo-Karjala
19
Hel
klo 12:15
1- halli (Liigahalli)
SaiPa Patet - KooKoo Orange
0-4
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
19
Hel
klo 12:30
Kouvola
KooKoo - SaiPa
C02SaipaKetterä AAA-
19
Hel
klo 13:15
Lippumäki
Kalpa Team - SaiPa AAA-
3-14
E06E2 Savo-Karjala
19
Hel
klo 13:30
1- halli (Liigahalli)
SaiPa Patet - KooKoo Orange
0-7
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
19
Hel
klo 16:00
Varkaus
Warkis - SaiPa Ketterä
B99B-nuorten Mestis
25
Hel
klo 12:00
Lappeenranta
SaiPa B - HJK
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
25
Hel
klo 15:30
Lappeenranta/harkkahalli
SaiPa - KooKoo
B00B2-nuorten Mestis
25
Hel
klo 16:45
Kuusankoski
KooKoo - SaiPa B2
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
25
Hel
klo 18:30
Joensuu
Jokipojat - SaiPa Ketterä
C02SaipaKetterä AAA
26
Hel
klo 11:00
UK1
SaiPa AAA - KooKoo
D04Kymi Saimaa alkusarja
26
Hel
klo 12:15
Liiga-Halli
SaiPa Veskut - Stu
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
26
Hel
klo 15:00
Lappeenranta/liigahalli
SaiPa - K-Kissat
Naisetsuomisarja
26
Hel
klo 23:00
joensuun hh
jokipojat ladies - SaiPa
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
17.08.2016 Leijonakiekkokoulun esittely » (Luistelu- ja kiekkokoulu)
SaiPa ry
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
 
Kategoriat