»
Takaisin
»
Lisää uutisia

Yhteistyösopimuksen tavoitteena on taata laadukas etelä-karjalainen kiekkoilijan polku, turvata jokaiselle pelaajalle sopivan tasoinen paikka harrastaa ja kilpailla sekä mahdollistaa Suomen kärkisarjoissa pelaaminen ja menestyminen. Yhteistyösopimuksen tärkein

Lue lisää »

Saimaan pallo ry ja Imatran Ketterä juniorit ry ovat allekirjoittaneet C- ja B-junioreita koskevan yhteistyösopimuksen

Yhteistyösopimuksen tavoitteena on taata laadukas etelä-karjalainen kiekkoilijan polku, turvata jokaiselle pelaajalle sopivan tasoinen paikka harrastaa ja kilpailla sekä mahdollistaa Suomen kärkisarjoissa pelaaminen ja menestyminen. Yhteistyösopimuksen tä

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Tiedotteet
06.10.2015 Toimihenkilökortti »
19.10.2013 Seura »
24.06.2013 Naisjaosto »
21.06.2013 Tule mukaan toimintaan »
Poimintoja seuran otteluista
D03D1 AAA jatkosarja, lohko 8 Savo-Karjala
14
Tam
klo 13:15
Joensuu hh
Jokipojat Pun. - SaiPa Jopet
8-5
C02SaipaKetterä AA
14
Tam
klo 13:55
Hyvinkää
Jää-Ahmat - SaiPa AA
2-2
Naisetsuomisarja
14
Tam
klo 14:15
jämsä
Jilves - SaiPa
2-3
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
14
Tam
klo 15:30
Imatra 1
SaiPa Ketterä - SaPKo
B00B2-nuorten Mestis
14
Tam
klo 16:15
Lappeenranta 2-halli
SaiPa B2 - Titaanit
C02SaipaKetterä AAA-
14
Tam
klo 17:40
Mikkeli
Jukurit/PiPS - SaiPa AAA-
9-1
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
14
Tam
klo 19:00
Harkkahalli
SaiPa - Sport
E06Harjoitusottelu
15
Tam
klo 12:10
Mikkeli harjoitushalli
Jukurit - SaiPa E06 A
4-2
C02SaipaKetterä AAA
15
Tam
klo 12:25
Tuplajäät, Kuopio
Kalpa - SaiPa AAA
3-4
E06Harjoitusottelu
15
Tam
klo 13:10
Mikkeli harjoitushalli
Jukurit - SaiPa E06 B
4-4
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
15
Tam
klo 14:10
Kerava 2
KJT-Haukat - SaiPa
D03D1 AA jatkosarja Kymi-Saimaa
15
Tam
klo 14:50
Mikkeli
Jukurit Keltainen - SaiPa Marat
4-4
B99B-nuorten Mestis
21
Tam
klo 13:30
Lappeenranta UK2
SaiPa B - GrIFK
C02SaipaKetterä AAA-
21
Tam
klo 14:00
Imatra 1
SaiPa AAA- - Kalpa Team
C02SaipaKetterä AA
21
Tam
klo 14:15
Imatra 2
SaiPa AA - K-Vantaa
D03D1 AAA jatkosarja, lohko 8 Savo-Karjala
21
Tam
klo 15:00
2-halli
SaiPa Jopet - KalPa Black
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
21
Tam
klo 16:15
Lappeenranta/UK 2
SaiPa - Ässät
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
21
Tam
klo 16:15
Imatra 1
SaiPa Ketterä - Kalpa Akatemia
B00B2-nuorten Mestis
21
Tam
klo 18:50
Järvenpää
Haukat-KJT - SaiPa B2
Naisetsuomisarja
21
Tam
klo 23:00
lappeenranta
SaiPa - LeKi
C01C-Nuorten SM Alempi jatkosarja
22
Tam
klo 12:15
Lappeenranta
SaiPa - Blues Ak
C02SaipaKetterä AAA
22
Tam
klo 13:10
Laune 2 (Lahti)
Pelicans - SaiPa AAA
D03D1 AA jatkosarja Kymi-Saimaa
22
Tam
klo 13:15
UK2
SaiPa Marat - Jukurit Keltainen
C01C- Nuorten Suomi-sarja, lohko 2
22
Tam
klo 15:30
Imatra 1
SaiPa Ketterä - Kalpa Akatemia
D03D1 AAA jatkosarja, lohko 8 Savo-Karjala
22
Tam
klo 15:30
UK2
SaiPa Jopet - Jukurit Sininen
B99B-nuorten Mestis
25
Tam
klo 18:15
Lappeenranta
SaiPa B - Jukurit
Ei tapahtumia
Poimintoja muilta sivustoilta
17.08.2016 Leijonakiekkokoulun esittely » (Luistelu- ja kiekkokoulu)
SaiPa ry
«  Tammikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat