Kalenteri
Lokakuu 2018
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
40
1
2
Harjoitukset:1-halli
17:45-19:45
C03 Jääharjoitus pakit
Lämmittely 17.45VALOKUVAUS 18.30 UK-AREENALLA!Jää 19.00-19.45
Harjoitukset:1-halli
18:45-20:45
C03 Jääharjoitus hyökkääjät
VALOKUVAUS 18.30 UK-AREENALLA!Oheinen 19.00 1-halliJää 20.00-20
3
Peli:Laune 2
18:40-21:10
Pelicans-SaiPa Ketterä
Kokoon
Harjoitukset:2-halli
16:45-18:45
C03 Jääharjoitus Mestis-ryhmä
Omatoiminen lämmittely 16.45Jää 17.45-18.45Paikalle ne pelaajat
4
5
Harjoitukset:1-halli
17:15-19:15
C03 Jääharjoitus ryhmä 1
Oheinen 17.15Jää 18.15-19.15Viikonlopun SM-Ryhmä
Harjoitukset:2-halli
17:15-19:15
C03 Jääharjoitus ryhmä 2
Oheinen 17.15Jää 18.15-19.15Viikonlopun Mestis-ryhmä
6
7
Peli:Tuplajäät 1
10:15-12:45
KalPa Akatemia-SaiPa Ketterä Team
Aamiainen klo 8:00Hotellilta Tuplajäille
Peli:Imatra 1
16:00-18:30
SaiPa Ketterä-K-Vantaa
Paikalle 14:30Jäälämpö 15:30Peli 16:00
41
8
9
Harjoitukset:Uk-areena
16:30-18:30
C03 Jääharjoitus pakit
Oheinen 16.30Jää 17.45-18.30KalleAapoNiklas
Harjoitukset:Uk-areena
17:15-19:15
C03 Jääharjoitus hyökkääjät
Oheinen 17.15Jää 18.30-19.15JoonasPatrikLeevi
10
11
Harjoitukset:Imatra
16:45-20:45
C03 Jääharjoitus
Lähtö 16.45Jäät Imatralla 18.00 sekä 18.30Paluu n. 20.45
12
Harjoitukset:Uk-areena
16:45-18:45
C03 Jääharjoitus ryhmä 1
Oheinen 16.45Jää 17.45-18.45TeppoKalleTatu
Harjoitukset:2-halli
16:45-18:45
C03 Jääharjoitus ryhmä 2
Oheinen 16.45Jää 17.45-18.45JoonasPatrikIiro
13
14
Peli:Tuplajäät 1
13:00-15:30
KalPa-SaiPa Ketterä
11:00 lähtö hotellilta11:20 hallilla (Tuplajäät1)13:00-15:00 Ka
Peli:Imatra 1
16:00-18:30
SaiPa Ketterä Team-Diskos
Paikalle 14:30Jäälämpö 15:30Peli 16:00
42
15
16
Harjoitukset:Uk-areena
16:30-18:30
C03 Jääharjoitus pakit
Oheinen 16.30Jää 17.45-18.30AapoKalleVeikka
Harjoitukset:Uk-areena
17:15-19:15
C03 Jääharjoitus hyökkääjät
Oheinen 17.15Jää 18.30-19.15MaalivahditLeeviVeeti
17
18
Harjoitukset:Imatra
16:45-20:45
C03 Jääharjoitus
Lähtö 16.45Paluu n. 20.45
19
Harjoitukset:2-halli
17:45-19:45
C03 Jääharjoitus Mestis-ryhmä
Oheinen 17.45Jää 18.45-19.45
20
21
43
22
Harjoitukset:1-halli
18:45-20:45
C03 Jääharjoitus
Oheinen 18.45Jää 19.45-20.45
23
Harjoitukset:1-halli
16:30-18:30
C03 Jääharjoitus pakit
Oheinen 16.30Jää 17.45-18.30
Harjoitukset:1-halli
17:15-19:15
C03 Jääharjoitus hyökkääjät
Oheinen 17.15Jää 18.30-19.15
24
25
26
Harjoitukset:2-halli
17:30-19:30
C03 Jääharjoitus ryhmä 1
Oheinen 17.30Jää 18.30-19.30
Harjoitukset:Uk-areena
18:00-20:00
C03 Jääharjoitus ryhmä 2
Oheinen 18.00Jää 19.00-20.00
27
Peli:Imatra 1
13:30-16:00
SaiPa Ketterä Team-SaPKo
Jäälämpö 13:00Peli 13:30
Peli:Imatra 1
16:30-19:00
SaiPa Ketterä-Jokipojat
Paikalle 15:00Jäälämpö 16:00Peli 16:30
28
Peli:Heinola
13:50-16:20
Pelicans Akatemia-SaiPa Ketterä Team
Lähtö Kisapuisto klo 9:30Ruokailu ABC Ut
Peli:Imatra 1
14:00-16:30
SaiPa Ketterä-KalPa
Paikalle 12:30Jäälämpö 13:30Peli 14:00
44
29
30
31
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=SaiPaC_3663
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita