Kalenteri
Lokakuu 2017
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
39
 
 
 
 
 
 
1
40
2
3
Tapahtuma:17:30 Joukkuevalokuvaus
Keltainen pelipaita päällä.
Harjoitukset:UK2
16:30-18:30
R1/R2 hyökkäjät Jää + Oheinen
Jää klo 16:30-17:30.
Harjoitukset:UK1
16:30-18:45
R1/R2 pakit oheinen + jää
Jää klo 17:45-18:45.
4
5
Harjoitukset:Imatra 1
17:15-19:45
Kilparyhmä Oheinen + Jää
Lähtö bussilla Lpr:sta klo 16:30.
Harjoitukset:Imatra 2
17:45-19:00
Haastajat Jää
Lähtö bussilla Lpr:sta klo 16:30.
6
Harjoitukset:UK1
17:45-18:45
Kilparyhmä Jää
OT-lämpö.
Harjoitukset:UK1
19:00-20:00
Haastajat Jää
OT-lämpö.
7
Peli:Imatra 1
13:30-15:30
SaiPa / Ketterä -Kärpät
Imatran hallilla klo 11:45. Omat kyydit.
Peli:1-Halli
16:00-18:00
SaiPa / Ketterä -Hunters
Hallilla klo 14:15.
Peli:Vuosaari 1
17:25-19:25
Viikingit-SaiPa / Ketterä Team
Lähtö Lpr:sta klo 12:45. Ruoka meno- ja paluumatkalla.
8
Peli:Imatra 1
13:30-15:30
SaiPa / Ketterä-K-Laser
Imatran hallilla klo 11:45. Omat kyydit.
Peli:Hyrylä
15:00-17:00
KJT Haukat Akatemia-SaiPa Ketterä
Lähtö Lpr:sta klo 10. Ruokailu meno- ja paluumatkalla.
41
9
10
Harjoitukset:UK1
16:30-18:45
R1/R2 pakit jää + oheinen
Jää klo 16:30-17:45.
Harjoitukset:UK1
16:45-19:15
R1/R2 hyökkääjät Oheinen + Jää
Jää klo 18:00 - 19:15.
11
12
Harjoitukset:Imatra 1
17:15-19:45
Haastajat Oheinen + Jää
Lähtö bussilla LPR:sta klo 16:30.
Harjoitukset:Imatra 2
17:45-19:15
Kilparyhmä Jää
Lähtö bussilla LPR:sta klo 16:30.
13
Harjoitukset:UK1
16:30-18:45
Kilparyhmä Oheinen + Jää
Jää klo 17:45-18:45.
Harjoitukset:UK1
17:30-20:00
Haastajat Oheinen + Jää
Jää klo 19:00-20:00.
14
Peli:1-Halli
12:00-14:00
SaiPa / Ketterä-Jukurit
Hallille klo 10:15.
Peli:Imatra 2
14:30-16:30
SaiPa / Ketterä Team-K-Vantaa
Imatran hallille klo 13:00. Omat kyydit.
15
Peli:Suonenjoki
12:00-14:00
LeKi/SuKika-SaiPa / Ketterä
Lähtö LPR:sta klo 6:30. Ruoka meno- ja paluumatkalla.
42
16
Harjoitukset:1-halli
17:15-19:15
R1/R2 hyökkääjät Jää + Oheinen
Jää klo 17:15-18:15.
Harjoitukset:1-halli
17:15-19:30
R1/R2 pakit Oheinen + Jää
Jää klo 18:30-19:30.
Harjoitukset:UK2
18:45-19:30
MV-jää
Molarit klo 17:15 oheisiin ja mv-jäille.
17
Harjoitukset:UK2
18:00-20:30
R1/R2 Oheinen + Jää
Jää klo 19:15-20:30.
18
19
Harjoitukset:Imatra 2
17:45-19:15
Kilparyhmä Jää
Lähtö bussilla LPR:sta klo 16:30.
Harjoitukset:Imatra 1
18:30-19:45
Haastajat Jää
Lähtö LPR:sta bussilla klo 16:30.
20
21
Peli:UK1
13:15-15:15
SaiPa /Ketterä-Diskos
Hallille klo 11:30.
22
43
23
24
Harjoitukset:UK1
17:45-19:00
Kilparyhmä Jää
OT Lämpö.
Harjoitukset:UK2
18:00-19:15
Haastajat Jää
OT Lämpö.
25
26
Harjoitukset:Imatra 2
17:45-19:00
Kilparyhmä Jää
Lähtö bussilla LPR:sta klo 16:30.
Harjoitukset:Imatra 1
18:30-19:30
Haastajat Jää
Lähtö bussilla LPR:sta klo 16:30.
27
Peli:Raksila 2, Oulu
18:15-20:15
Kärpät-SaiPa / Ketterä
Lähtö Lpr:sta klo 6:30. Kolmen päivän reissu. Ohjelma tulee erikseen.
28
Peli:Vääksy
16:00-18:00
Pelicans Team-SaiPa /Ketterä Team
Lähtö Lpr:sta klo 11:45. Ruokailu meno- ja paluumatkalla.
Peli:Kempele
16:20-18:20
K-Laser-SaiPa /Ketterä

Peli:Jyväskylä
18:15-20:15
Diskos-SaiPa /Ketterä
Lähtö LPR:sta klo 13:00. Ruokailu meno- ja paluumatkalla.
29
Peli:Lappi Areena, Rovaniemi
12:10-14:10
RoKi-SaiPa /Ketterä

Peli:Imatra 2
15:15-17:15
SaiPa /Ketterä Team-Viikingit
Paikalle Imatran hallille klo 13:45. Omat kyydit.
Peli:Imatra 1
16:00-18:00
SaiPa /Ketterä-SapKo
Imatran hallille paikalle klo 14:15.
44
30
31
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/hockeypox/calendar/ical.php?cal=SaiPaC_2777
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita